140. Na pobřeží
Autor: Eric Jean
(1894 - 1970)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 27 cm, výška: 22 cm, rámování: 30 x 35 cm
Konec dražby: 06.04.2022 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč