53. Loďky na břehu
Autor: Eric Jean
(1894 - 1970)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 33,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 37 x 42 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč