72. Portrét malíře Bengt Nordenberg
Autor: Gustaf David Böcklin
(1879 Bärbo - 1961 Råby-Rönö)
Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorská štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 31 cm, výška: 41 cm, rámování: 49 x 38 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč