68. Modré kopce
Autor: Axel Nipstad
(1901 - 1953)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 38 cm, výška: 30 cm, rámování: 39 x 47 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč