210. Směrem k vesnici

Autor: Ljunggren Bror
(1884 - 1939)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 24 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 29 x 34 cm

Konec dražby: 13.09.2022 21:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč