182. Lidé v ulicích
Autor: Erik Heinertz
(1908 Basel - 1965 Tyresö)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 38 cm, výška: 22 cm, rámování: 25 x 41 cm
Konec dražby: 16.11.2021 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč