282. J. Lieblich - Portrét chlapce
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1940
Šířka: 24 cm, výška: 29 cm, rámování: 42 x 37 cm
Konec dražby: 08.02.2022 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč