162. Žena u studánky
Autor: Carl Einar Fredriksson
(1887 Ransäter - 1951 Stockholm)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1920
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 58 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč