174. Domek v zahradě
Autor: Klinberg Åke
(1913 - 1990)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 57 x 49 cm
Konec dražby: 16.11.2021 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč