153. Městská brána
Autor: Leifon Widlund
( - )
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 51 cm, rámování: 65 x 76 cm
Konec dražby: 16.11.2021 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč