142. Zátiší s kyticí
Autor: George William Hill
(1862 - 1934)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 55 cm, rámování: 74 x 89 cm
Konec dražby: 06.10.2021 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč