Akt

Autor: Josef Hapka
(1912 Vsetín - 1987 Valašské Meziříčí)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 64 x 84 cm

Konec dražby: 05.12.2017 20:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 400 Kč