124. Akt
Autor: Josef Hapka
(1912 Vsetín - 1987 Valašské Meziříčí)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 64 x 84 cm
Konec dražby: 05.12.2017 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč