Zimní nálada

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1965
Šířka: 30 cm, výška: 43 cm, rámování: 47,5 x 35 cm

Konec dražby: 09.12.2020 22:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč