Na kolejích

Autor: Hildegard Kleppe- Paar
(1932 Orschova, Rumunsko)

Signováno a datováno vpravo dole. Číslováno vlevo dole 1/20, paspartováno, rámováno.
Technika: lept, datace: 1968
Šířka: 38,5 cm, výška: 52 cm, rámování: 72 x 52 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč