192. Portrét
Autor: Karel Kruk
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba, datace: 1956
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 47 x 39 cm
Konec dražby: 06.10.2021 21:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč