196. Mladé lišky
Autor: Karel Kruk
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 34 cm, výška: 27 cm, rámování: 37 x 29 cm
Konec dražby: 06.10.2021 21:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč