141. Vesnička
Autor: Josef Kolář
(1913 Brno - 2004)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1934
Šířka: 30 cm, výška: 22 cm, rámování: 42 x 49 cm
Konec dražby: 05.10.2021 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč