Zátiší

Autor: Ludmila Vlková Sobotková
(1934 ?)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reveru autorský štítek a razítko
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 66 cm, rámování: 73 x 57 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč