105. Portrét Míla Mellanová

Autor: Rudolf Vácha
(1860 Hluboká nad Vltavou - 1939 Praha)

portrétovaná mladičká Míla Mellanová, signováno a datováno vpravo dole, řezbovaný rám(pošk.)
Technika: olej na plátně, datace: 1912
Šířka: 70 cm, výška: 110 cm, rámování: 139 x 82 cm pošk.

Konec dražby: 11.04.2018 19:49

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 32 000 Kč