317. Portrét dámy
Autor: Rudolf Vácha
(1860 Hluboká nad Vltavou - 1939 Praha)
signováno vpravo nahoře, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 39 cm, rámování: 54 x 45 cm
Konec dražby: 28.07.2019 17:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 11 000 Kč