44. Portrét Míla Mellanová
Autor: Rudolf Vácha
(1860 Hluboká nad Vltavou - 1939 Praha)
portrétovaná mladičká Míla Mellanová, signováno a datováno vpravo dole, řezbovaný rám(pošk.)
Technika: olej na plátně, datace: 1912
Šířka: 70 cm, výška: 110 cm, rámování: 139 x 82 cm pošk.
Konec dražby: 05.12.2017 18:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 32 000 Kč