301. Na statku
Autor: Joseph Langsdale Pickering
(1845 - 1912)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, reintolováno
Technika: olej na plátně, datace: 1883
Šířka: 68,5 cm, výška: 53 cm, rámování: 69 x 84 cm
Konec dražby: 08.02.2022 21:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč