Větrné mlýny

Autor: Émill-Louis Vernier
(1829 Lons-le-Saunier - 1887 Paříž)

Signováno vlevo dole, rámováno ve francouzském blondel rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 32 cm, výška: 23 cm, rámování: 48 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.11.2021 20:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč