322. U Daliborky
Autor: Jan B. Minařík
(1862 Praha - 1937 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm, rámování: 29,5 x 39,5 cm
Konec dražby: 28.07.2019 17:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 15 000 Kč