Břízky u cesty

Autor: Jaroslav Augusta
(1878 Humpolec - 1970 Banská Štiavnica)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 47 cm, rámování: 56 x 79 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 100 Kč