42. Břízky u cesty
Autor: Jaroslav Augusta
(1878 Humpolec - 1970 Banská Štiavnica)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 47 cm, rámování: 56 x 79 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 100 Kč