49. Procházka v sadech
Autor: Erik Wald
(1903 Borgholm - 1971 Borgholm)
Signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 43 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč