101. Bublina
Autor: Vlaďka Gajdošová
(? ?)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 33 cm, výška: 28 cm, rámování: 77 x 55 cm
Konec dražby: 06.10.2021 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč