Bretaňské ženy

Autor: Luděk Marold
(1865 - 1898)

kvaš na kartonu, signováno vpravo dole, na reversu Expertiza mnichovského znalce, certifikát pravosti díla přiložen
Technika: kvaš na kartonu, datace: kolem roku 1895
Šířka: 32 cm, výška: 23 cm, rámování: 66,5 x 51 cm, paspartováno

Konec dražby: 05.12.2017 18:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 12 000 Kč