286. M. Bartoník - Bavorský Královský zámek
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 16,5 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 15 x 20,5 cm
Konec dražby: 09.12.2020 22:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč