1. Lodě v přístavu - XL Formát

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 79,5 cm, výška: 63,5 cm, rámování: 54 x 100
Stav: restaurováno

Konec dražby: 05.08.2024 20:00 SELČ

Zbývá: 19d 22h 59m 2s

Vyvolávací cena: 7 500 Kč