10. Lodě v přístavu

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 47,5 x 55

Konec dražby: 05.08.2024 20:09 SELČ

Zbývá: 19d 22h 30m 55s

Vyvolávací cena: 4 500 Kč