12. Kvetoucí stromy

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 47 x 54 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:07 SEČ

Zbývá: 7d 5h 9m 22s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč