14. Rybářské lodě a čluny

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 57 cm, výška: 46 cm, rámování: 53 x 63 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:08 SEČ

Zbývá: 12d 11h 31m 27s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč