2. Jarní kvetoucí zahrada

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

uprostřed dole v plátně dirka, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 75 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.08.2024 20:01 SELČ

Zbývá: 19d 23h 17m 21s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč