Lodě u pobřeží

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 30 cm, rámování: 43 x 49 cm

Konec dražby: 30.05.2022 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč