3. Lodě v přístavu - XL Formát

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 98 cm, výška: 63,5 cm, rámování: 83 x 117
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.08.2024 20:02 SELČ

Zbývá: 19d 21h 57m 28s

Vyvolávací cena: 7 500 Kč