30. Člun u pláže

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 54 x 63 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:19 SEČ

Zbývá: 13d 11h 24m 53s

Vyvolávací cena: 4 500 Kč