30. Člun u pláže
Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 54 x 63 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč