33. V přístavu
Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 60 x 69 cm
Konec dražby: 10.10.2022 19:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč