4. Na pobřeží
Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 65 cm, rámování: 80 x 114 cm
Konec dražby: 10.10.2022 19:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč