4. Rybářské lodě v přístavu L formát

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 94,5 cm, rámování: 78 x 114,5

Konec dražby: 05.08.2024 20:03 SELČ

Zbývá: 19d 22h 53m 10s

Vyvolávací cena: 6 500 Kč