5. Rybaření

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 60 cm, výška: 49 cm, rámování: 65 x 76,5

Konec dražby: 05.08.2024 20:04 SELČ

Zbývá: 19d 22h 17m 0s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč