6. Pobřeží

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 32 cm, výška: 23 cm, rámování: 39,5 x 48,5

Konec dražby: 05.08.2024 20:05 SELČ

Zbývá: 19d 22h 6m 54s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč