7. Přístav

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 54 cm, výška: 45 cm, rámování: 64,5 x 73,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.08.2024 20:06 SELČ

Zbývá: 19d 22h 28m 29s

Vyvolávací cena: 4 500 Kč