8. Loďky u břehu

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 46 x 54

Konec dražby: 05.08.2024 20:07 SELČ

Zbývá: 19d 23h 19m 46s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč