9. Přístav

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 44,5 cm, výška: 37 cm, rámování: 52 x 60

Konec dražby: 05.08.2024 20:08 SELČ

Zbývá: 19d 21h 24m 32s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč