7. Zasněžené město

Autor: Charles Henri Joseph Leickert
(1816 Brusel - 1907 Mayence)

Signováno vpravo dole, přisouzeno autorovi, rámováno,
Materiál: malba na porcelánu
Šířka: 36 cm, výška: 57 cm, rámování: 74 x 55 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč