181. Struktury

Autor: Zoja Villalobos Popovič
(1948 Praha - 2003 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, číslováno 1/8 vlevo dole
Technika: litografie, datace: 1996
Šířka: 44 cm, výška: 46 cm, rámování: volný list 60x 62 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč