50. 4ks Římských Scén
Autor: P.N Gaucher
Signováno vlevo dole v tisku,, číslováno vlevo nahoře, uprostřed dole jméno jednotlivého aktu. "Mort de Mélius", "Bel exemple de la vertu de Publius Scipion", "Auguste s´occupe des embellissemens de Rome", "Vitellius couvert d´opprobre est conduit au fupplice"
Technika: mědirytina, datace: 1701
Šířka: 15,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 30 x 22 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč